فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بدترین هدیه های روز مادر

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]

لیست هدیه های زیر می تواند جزو بدترین هدیه ها برای مادر شما باشد توصیه میکنیم تا حد امکان از خریدن این هدیه ها پرهیز کنید!

بانزدیک شدن به روز مادر ۹۶ (۱۸ اسفند) همه ما به خرید یک هدیه خوب فکر می کنیم و از خودمان می پرسیم کدام هدیه برای مادر مان مناسبه و واقعا لازم داره و مادرمون را خوشحال تر می کند.

یک سری هدیه ها هست که خیلی بعیده مادر شما با گرفتن این هدایا خیلی خوشحال بشوند.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”هدیه های نامناسب” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23dd3333″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]

  1. انواع مام و اسپری خوشبو کننده . محصولی است که در کیف یا کمد همه افراد پیدا می شود. اما دادن آن به عنوان هدیه خیلی مناسب نیست
  2.  سی دی های اموزشی، ورزشی و کاهش وزن. خوب مسلماً چیز به دردبخوری است اما می تواند حامل یکپیغام نه چندان خوشایند باشد: “شما چاق هستید و اضافه وزن دارید و باید وزنتان را کم کنید!”
  3.  گل های مصنوعی و گلدان مصنوعی . این گل ها نه از بین می روند و نه رشد می کنند نه احتیاج به نگهداری دارند و نه حس خوب و سرزندگی را القا می کنند، و اکثراً فاقد زیبایی واقعی هستند، کمتر خانمی این گل ها می پسندد. پی به جای گل مصنوعی گل طبیعی و یا گلدان گل طبیعی بگیرید.
  4.  وسایل آشپزخانه که کاربردی ندارد . البته بعضی وسایل آشپزخانه واقعاً خوب و کاربردی هستند و می توانند خیلی از خانم ها و مادران را خوشحال کنند، مثل ماشین ظرف شویی، ظروف کریستال ، ولی چیزهایی که کاربرد زیادی ندارند و سال به سال اصلا قابل استفاده نیستند، شاید حتی یک بار هم به در مادرتان نخورند و کاربردی برای او نداشته باشد مثلاً توت فرنگی قاچ کن! و یا محصولاتی از این قبیل نمی توانند ایده خوبی باشند.
  5.  جوراب. معمولا همه ما چند جفت جوراب در کمدمان داریم و به جوراب احتیاجی نداریم البته جوراب یا کفش های روفرشی هدیه خوبی میتواند باشد ولی کمتر کسی با دیدن یک جفت جوراب به عنوان هدیه روز مادر خوشحال می شود.
  6.  قابلمه و ماهیتابه. قطعا مادرها آشپزی را دوست دارند و از داشتن انواع تجهیزات اشپزی در مدل های مختلف لذت میبرند، ولی این هدیه میتواند به آنها القا کند که یک آشپز شخصی هستند!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*