فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هدیه خاص روز مادر

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

معمولا مادران خیلی چشم به هدیه های گران قیمت ندارند بیشتر میخواهند که به یادشون باشید و حتی با یک هدیه کوچک قدردان زحمات آنها باشید.

به دنبال هدیه خاص برای روز مادر هستید؟؟ از هدیه های تکراری خسته شدید؟؟

پیشنهاد ما یک نامه قدردانی و عاشقانه برای مادرتان هست، متنی که از مادرتان بابت تمام زحمات تشکر کنید، چیزی که همیشه به یادگاری می ماند ، متن های ادبی و نامه سفارشی هم یک هدیه ارزشمند برای مادران در کنار هدیه ای که اماده می کنید است و هم میتوانید در آن متن از مادرتان تشکر کنید و اگر ناراحتی و کدورتی هست آن را برطرف کنید

هیچ‌چیز بهتر از دریافت یک نامه قدردانی اختصاصی برای مادران نیست.

شاید به همین دلیل است که در سراسر تاریخ، از زمان لیلی و مجنون تا دوره فروغ و شاملو، نامه‌نگاری یکی از راه‌های اصلی ابراز احساسات، سپاس و قدردانی بوده.

اما این روزها، انقدر زندگی ما با تکنولوژی آمیخته شده است که دیگر خبری از دست ‌نوشته‌های خصوصی برای تشکر و قدردانی نیست.

بیشتر افراد ساده‌ترین راه را انتخاب می‌کنند و مثلا به فرستادن یک پیامک به مادرشان در تلگرام ، اکتفا می‌کنند.

یکی از هدیه های خاص روز مادر متن سفارشی می باشد ، اگر خودتون توانایی نوشتن متن را دارید فقط یک قلم و کاغذ کم دارید و اگر توانایی و وقت کافی را ندارید فروشگاه زیباباکس برای شما یک متن اختصاصی بر اساس توضیحات شما اماده می کند

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”متن روز مادر و روز زن” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”flipInX”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

فرشته آسمانی‌ام

دنیای من بر مدار چشم‌های تو می‌چرخد. جانِ من به جان تو بند است. تو مهربان‌ترین فرشته‌ در هفت آسمانی. دست‌های مهربانت را بوسه‌باران می‌کنم و با بند بند وجودم تا ابد سپاسگذار تواَم.

مادر نازنینم

از روزی که پای در زمین گذاشتم، همه می‌گفتند بهشت زیرِ پای توست؛ اما بهشت برای من معنایی جز لبخند زیبای تو و چشمانِ مهربانت ندارد. هنگامی که به تو نگاه می‌کنم، در دریای بی‌کران چشمانت پاکی و عشق را می‌بینم. عشقی که جز در دستان تو نیاموخته‌ام. تو خالق عشق هستی.

مادرم

تو آمیزه‌ای از عشق، انرژی، شوق، نگرانی و مهربانی هستی. هر ثانیه، تو را می‌پرستم و به پاسِ لحظه لحظه‌ای که کنارم بوده‌ای قدردانت هستم.

همسرم

تو، تمامِ آنچه هستی که از زندگی می‌خواهم و من ناتمامِ توام. جانِ من، به جانِ تو بند است و صدای خنده‌هایت زیباترین طنینی است که در زندگی‌ام نقش بسته.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*