فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین هدیه برای متولدین آبان (Scorpio)

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”flipInX”]متولد آبان٬ به ظاهر آرام و ساکت در عین حال پر از شور و اشتیاق است. نگاهی عمیق به زندگی دارد و برای کسانی که با او صداقت دارند٬ دوست فوق العاده ای خواهد بود. نگاه موشکافانه و تیزبین او به مسائل٬ در کنار حس وفاداری و تدبیرش٬ از او شخصیتی دوست داشتنی و محبوب ساخته است که وقتی به مرور به او نزدیک تر شوید از دوستی صادقانه و خوبی های فراوانش لذت خواهید برد. در نظر داشته باشید یک آبان ماهی انسان مستقل و خود ساخته ای است و گاهی به خلوت خود احتیاج دارد٬ که این خصوصیت مغایر با مهربانی و خون گرمی او نیست.

متولد برج عقرب هدیه گرفتن را دوست دارد٬ به حدی که گاهی خودش برای خودش هدیه می گیرد. از آنجایی که متولدین آبان کنجکاو هستند و به چیزهای پر رمز و راز علاقه دارند٬ از اینکه هدیه را کادوپیچ کنید لذت می برند و در حین باز کردن آن کلی حدس و گمان می زنند. حتی می توانید هدیه اش را جایی در اتاق یا میز کارش پنهان کنید تا با پیدا کردن آن هیجان زده شود. آبان ماهی ها با گرفتن هدیه های بی مناسبت و ناغافل خیلی خوشحال می شوند. البته این باعث نمی شود مناسبت ها را فراموش کنید!

متولدین آبان به پوشش وظاهرشون خیلی اهمیت میدن … و خرید لباس از بهترین هدیه ها میتونه باشه واسشون ، خرید یک لباس شیک به همراه کادوپیچی عالی میتونه یک انتخاب مناسب باشه.

آبان ماهی ها خصوصیات اخلاقی خاصی دارند، آنها بیشتر از رنگ های تیره لذت می برند٬ چراکه به عقیده شان٬ عمیق و اسرار آمیز هستند. (البته هر انسانی خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد٬ بهتر است خودتان بیشتر به سلایق او توجه کنید و آنها را کشف کنید.)

از آنجایی که آبان ماهی ها انسان های عمیق و دقیقی هستند٬ هر هدیه ای که فکر آنها را درگیر کند٬ می تواند برایشان جذاب باشد. مثلا یک کتاب فلسفی یا اخلاقی٬ یا یک فیلم پلیسی می توانند هدیه های خوبی برایشان باشد.

برای خانم های آبان ماهی٬ یک جعبه زیبای جواهرات جواهرات دست ساز ٬ یک دفترچه قفل دار یا یک آویز که محفظه داشته باشد و بتوانند داخلش عکس یا نوشته ای بگذارند٬ ایده های جالبی هستند.

بازی های فکری و بازی هایی که احتیاج به حدس و گمان دارند از دیگر چیزهایی هستند که اکثر آبانی ها به آن علاقه دارند.

متولد ماه عقرب٬ در کار خود موفق است و می تواند مدیر بسیار خوبی باشد. به گفته سایت های هوروسکوپ٬ آنها در کاری که به آن علاقه دارند تلاش می کنند و جاه طلب هستند. بنابر این٬ ایده خوبی است که هدیه براش بخرید که مربوط به کار او باشد ، اگر مهندس کامپیوتر هست وسایل جانبی گزینه مناسبی هستند.

یک نکته جالب در مورد آبانی ها جذابیت آنهاست. به هر چیزی که ظاهرشان را گیراتر کند علاقه دارند. لباس های ساده و خوش دوخت با رنگ های تیره٬ عینک آفتابی٬ کلاه و زیورآلاتی سنگی که تک سنگ باشند٬ برایشان بسیار دوست داشتنی است.

اگر دوست آبان ماهی شما هدیه را بدون اینکه جلوی باز کند٬ با خود به منزل برد٬ از او ناراحت نشوید. او عاشق لحظه ایست که ندانسته ای را کشف کند و ممکن است بخواهد این لحظه را در خلوت خود و تنها تجربه کند.

در آخرتوجه داشته باشید بر اساس شناختی که از دوست و یا شخصی که میخواهید برای او هدیه بگیرید ، هدیه مناسب او را انتخاب کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*