فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین هدیه برای همکار خانم

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]هدیه دادن از رسومات ما ایرانی ها است و معمولا از اینکه به کسی هدیه بدهیم و از او قدردانی و یا هدیه ای به مناسبت تولد ، ازدواج و … بدهیم لذت میبریم.

البته هدیه خریدن برای همکار حساب و کتاب های خودش را نیز دارد ، چون خیلی خوب او را نمی شناسیم باید به رفتارها و روحیات او توجه کنیم و براساس ان هدیه ای مناسب بخریم!

پس بدون بررسی از روحیات و علایق همکارتون براش هدیه نخردید زیرا احتمالا خیلی خوشحالش نمی کنید و یا مجبور میشه به دلیل علاقه نداشتن به هدیه ای که برای همکارتون خریدید هدیه شما رو به شخص دیگه ای هدیه بده !! ?

وقتی دارید برای کسی هدیه ای می خردید سعی کنید وسیله ای را بخرید که واقعا دوست دارد و متناسب با روحیات و علایق اوست.

اگر خانم هستید و میخواید برای همکار خانم هدیه بگیرید کارتون خیلی راحت تره می تونید از لیست زیر دسته هدایای خانم های سایت  یک هدیه خوب براش انتخاب کنید:

در ابتدا باید بگم که کتاب هدیه ای مناسبی ست که معمولا اگر همکارتون کتاب خوان باشند واقعا خوشحال میشود…

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همکار مهندس؟” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]ساعت، وسایل دیجیتالی، سررسید های شیک،تابلو و …[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همکار ورزشکار؟” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]وسایل ورزشی مثل : لباس ورزشی تاپ، لگ های ورزشی،جوراب های ورزشی ، دستکش های ورزشی و …[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همکار معلم؟” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]کتاب، مجموعه کتاب، کیف پول، ست های خودکار و روان نویس میتونه هدیه ی مناسبی باشد[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همکار هنرمند؟” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]

هنرمند ها دارای عواطف و احساسات بسیار عمیقی هستند برای آنها رنگ ها الهام بخش هستند و معمولا به لباس های رنگی و متناسب علاقه دارند، شال و یا روسری رنگی، یک پیراهن راحتی و این قبیل وسایل هدیه مناسبی است

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”همکار آرایشگر؟” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”lightSpeedIn”][vc_column_text css_animation=”lightSpeedIn”]

  1. لوازم ارایش و پیرایش ، تاپ های فانتزی ، لاک ، صندل و … .
  2. برای همکار خانم های متاهل میتونید ظروف پذیرایی بخرید که الان انقدر زیبا و منتوع هستند که قطعا یک هدیه خوب میتونید پیدا کنید.
  3. اگر آقا هستید و میخواید برای همکار خانم هدیه بگیرید کارتون یک مقداری سخته ولی می تونید از لیست زیر یک هدیه خوب براش انتخاب کنید:
  4.  از خریدن وسایل شخصی بپرهیزید!
  5.  خانم ها معمولا به تنقلات و خوراکی ها به خصوص شکلات علاقه دارند: یک جعبه شکلات برای قدردانی، تبریک تولد و یا ازدواج میتونه هدیه مناسبی باشد.
  6. کتاب هم هدیه خیلی خوبی برای همکار خانم است.
  7. گلدان گل : کاکتوس و یا گیاه های بهاری زیبا.
  8. کارت هدیه
  9. سکه های ۱ گرمی و یا بیشتر!
  10. وسایل دکوری هم میتونه هدیه مناسبی باشد. اگر با توجه به سلیقه همکارتون انتخاب کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*