تولد 30 سالگی

تولد سی سالگی (30 سالگی) نقطه عطفی در زندگی افراد است پس مطمئنا به فکر یک جشن تولد حسابی و شادمانی با دوستان و نزدیکان هستید.

چه بخواهید یک مهمونی کوچک داخلی بگیرید و چه یک جشن تولد بزرگ به هر حال اینجا مطالبی برای شما نوشته ایم که امید داریم کارامد واقع شود.

برایش قسمتی از اتاق را دکور بزنید یک بادکنک فویلی اعداد را از بخش لوازم تولد سفارش دهید چندین عکس یادگاری از او چاپ کنید و به دیوار بچسبانید (در مصرف میخ صرفه جویی کنید !) دسته گل فراموش نشود یک بطری نوشیدنی تزئینی و هدایای مختف حتی بدون کادوپیچی هم صحنه را جذاب می کند .

در پایان عکس های یادگاری او و دوستانش با دکوری که شما برایش ساخته اید بسیار دیدنی خواهد شد و تا سال ها زحمتی که شما برای تولد سی سالگی او کشیده اید و تم تولدی که برایش ساخته اید در یادش می ماند.

برای آقایان متاهل کمی متفاوت عمل کنید و برای تولد سی سالگی اش مثلا اتاق خوابش را با رنگ های دوست داشتنی و لاکچری مثل ترکیب مشکی و طلایی با بادکنک های هلیومی و  جعبه های کادوی رنگی تزئین کنید.

می توانید هدیه را در یک جعبه قرار دهید و سایر جعبه ها را خالی بگذارید حتی برای صرفه جویی در جعبه کادو میتوانید برای سایر جعبه ها از کارتن های معمولی که جلوی هر سوپر مارکتی یافت می شود استفاده کنید و فقط آن ها را با اجسام سنگین به جای کادو پر کنید و بعد کاغذ کادو کنید.

به یاد داشته باشید خانم ها عکس را دوست دارند خانم ها عاشق دیده شدن هستند خانم ها از مورد توجه واقع شدن بیشتر از هر موجودی لذت می برند. برای خوشحال کردنش این شرایط را بوجود آورید و در سی سالگی اش نماد های سی سالگی را برایش فراهم کنید تا بداند چه توجه ای به گذر زمان دارید .

پس برایش حتی عکاس استخدام کنید اورا به طبیعت دعوت کنید و از او عکس بگیرید اگر قصد سورپرایز کردنش را دارید صرف نظر از تم هایی که با خود به طبیعت برده اید حتما مجموعه لوارم آرایشی و لباس های مورد علاقه اش را نیز ببرید. عکس هایش را به کلیپ ویدئویی تبدیل کنید و بیشتر خوشحالش کنید از آهنگ های خاطره دار یا مرتبط مثل  آلبوم 30 سالگی احسان خواجه امیری استفاده کنید.

برای خانم ها 30سالگی یعنی شروع تازه از زندگی البته این شروع همراه با کمی ناراحتی و نگرانی است زیرا اکثر خانم ها با فرا رسیدن 30سالگی احساس ضعف و پیری می کنند و اغلب فکر میکنند که چون وارد دهه سوم زندگی خود شده اند پس جوانی ثابق کم کم از دست می دهند و به سن پیری نزدیک می شوند.

درصورتی که چنین نیست 30سالگی شروع بخش سوم از زندگی است که می تواند خیلی هم جذاب و زیبا باشد.آقایان میتوانند با گرفتن یک جشن تولد بسیار به یاد ماندنی این احساس را در خانم ها کمتر کنند.و با به یاد آوری اینکه همسرشان هنوز برای آنها جذاب است حس پیری را در آنها از بین ببرند.

شعری در وصف سی سالگی

سلام سی سالگی من

تو آمدی و با آمدنت حال و هوای 20سالگی ام را باخود بردی

تو آمدی و شیطنت های 20سالگی ام 

جای خود را به متانت  و وقار 30سالگی دادند

سلام سی سالگی من

تو آمدی و رویاهایم 30ساله شدند

سلام سی سالگی من 

خداحافط20 سالگی

شاعر: ن.ر

دیدگاه‌ها ۰

*
*