فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ایده های عالی برای کادوپیچی

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”خلاق باش !!” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeIn”][vc_column_text]وقتی میخواهید هدیه ای به شخصی دهید آن را انقدر زیبا کادوپیچی کنید که شخص گیرنده هدیه اصلا دلش نخواهد آن را باز کند!!
بهترین بخش هدیه دادن کادوپیچی آن هست که در اول دیده می شود .
در مورد نوع کادوپیچی هدیه فکر کنید، ایده پردازی کنید و برای آن وقت بگذارید حتی بیشتر از وقتی که برای انتخاب و خرید هدیه صرف کردید با وسایل ساده و زیبا آن را کادوپیچی کنید اگر خودتان امکان و وقت کافی برای کادوپیچی ندارید میتوانید از فروشگاه هایی که این خدمات را ارائه ی دهند کمک بگیرید.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”چند ایده عالی برای کادوپیچی هدیه شما” font_container=”tag:h2|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeIn”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]برای هدیه کودکان از اسباب بازی های کوچک ، مداد رنگی و آب نباتهای رنگی خوشمزه استفاده کنید هدیه شما را خیلی زیبا و متفاوت میکند.

از پارچه به جای کاغذ کادو استفاده کنید این روش بسته بندی مدلی ژاپنی است که با استفاده از پارچه های رنگی و زیبا کادوپیچی می شود furoshiki  نامیده دارد.

وقتی از خیابان رد میشود از برگ های درخت کاج که در خیابان ریخته است بردارید و برای کادوپیچی خود استفاده کنید و حس طراوت و شادابی را همراه هدیه خود هدیه دهید.

از تیکه های پارچه های نمدی رنگی استفاده کنید و ریسه های بازمره رنگی بسازید و به جای روبان دوره هدیه خود بپیچید.

 

مادرها در منزل همیشه یک بطری پر از دکمه ها رنگی دارند که از لباس های کهنه جدا کردن، از آنها برای کادوپیچی استفاده کنید و روی هدیه خود قرار دهید.

 

برای هدیه خود از روزنامه های به زبان انگلیسی یا کاغذ کادوهای حالت روزنامه ای که در بازار هست استفاده کنید ظاهر هدیه شما را خیلی شیک و جذاب میکند.

میتوانید اگر کاغذ کادو در منزل ندارید یک کاغذ رنگی سفید را با ابرنگ رنگ آمیزی کنید این کار اصلا نیاز به بلد بودن نقاشی ندارد.

عکس های زیبا از مناظر طبیعی یا یک عکس ویژه از شخصی که گیرنده هدیه است در سایز مناسب با هدیه خود چاپ کنید و روی هدیه قرار دهید.

اگر دیدگاه یا ایده ای برای کادوپیچی دارید با ما در میان بگذارید…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*