فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش نقاشی روی سنگ از ایده تا اجرا به سنگ ها جان میدهیم!

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”آموزش نقاشی روی سنگ با گواش و رنگ اکریلیک :” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”flipInX”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]همانطور که در ابتدا گفتیم آموزش نقاشی روی سنگ یکی از آموزش های جذاب و پرطرفدار است که می توانید به راحتی در منزل آن را انجام داده و طرح زیباسازی با سنگ های رنگی را در خانه راه بیندازید و همه جا ردی از خلاقیت خود به جا بزارید، میتونید هم یک کسب و کار خانگی برای خود راه بیندازید.

قبل از از شروع آموزش و معرفی وسایل مورد نیاز برای شروع کار جا داره گفته بشه بسته های آماده نقاشی روی سنگ در سایت زیباباکس موجود است که شما می توانید با بهره مندی از آنها به راحتی همه ابزارهای مورد نیاز را در یک بسته در یافت کنید.

در ابتدا به وسایل مورد نیاز را معرفی میکنیم  و بعد به آموزش مرحله به مرحله این سبک نقاشی می پردازیم.[/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]آموزش نقاشی روی سنگ یکی از آموزش های کابردی و مفید است که به راحتی می تونید این هنر را یاد بگیرید و با به کارگیری آن به راحتی و بدون صرف هزینه می توانید وسایل دکوری و تزیینی زیبایی داشته باشید و یا حتی برای خود در منزل کار آفرینی کنید. در این مطلب آموزش کامل  نقاشی روی سنگ را ارائه می دهیم و بعد از مطالعه این مطلب متوجه می شوید که به سادگی می توانید سنگ های مختلف را نقاشی نموده و به عنوان سنگ تزیینی مورد استفاده قرار دهید و یا به دوستان خود هدیه دهید…[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”✔️ وسایل مورد نیاز نقاشی روی سنگ :” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”flipInX”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

  1. سنگ های صاف و یکدست در اندازه های دلخواه
  2. رنگ اکریلیک یا گواش و یا ماژیک
  3. قلمو در سایز های مختلف برای رنگ آمیزی
  4. مداد سفید برای ایجاد طرح اولیه روی سنگ
  5. سمباده نرم برای صاف کردن سطح سنگ
  6. پودر مل و چسب چوب برای بتونه کاری

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”آموزش نقاشی روی سنگ :” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”flipInX”][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]بعد از انتخاب سنگ ها در اندازه مناسب که برای طرحی که میخواهید روی سنگ پیاده کنید مناسب باشد . آنها را بشویید و در صورتی که ناصافی داشت آن را با سمباده صاف و یکدست نمایید. توجه کنید حتما سطح سنگ را یکدست کنید تا نقاشیتون وری سنگ زیبا ویکدست بشه . سپس مقدار کمی پودر مل و به همان نسبت چسب چوب را با کمی آب مخلوط نمایید و سطح سنگ را کامل با آن بپوشانید و کنار بگذارید تا خشک شود.

بعد از خشک شدن بتونه ایی که روی سنگ کشیده اید، ناصافی های سطح سنگ را با سمباده خیلی نرم یکدست نمایید.

در این مرحله از آموزش نقاشی روی سنگ تمام سطح سنگ را رنگ بزنید رنگی یکدست و مناسب زمینه ترجیحا تیره. این رنگ زمینه کار شما را تشکیل می دهد. رنگ را با توجه به طرحی که قرار است روی سنگ پیاده شود انتخاب نمایید.

حالا به کمک مداد سفید رنگی که مشخص باشد طرح انتخابی را روی سنگ بکشید.

در این مرحله رنگ های مناسب برای طرح انتخابی را روی پالت رنگ ترکیب نموده و با قلموی مناسب شروع به نقاشی و  رنگ آمیزی طرح می کنیم. در صورتی که مهارتی در نقاشی ندارید سعی کنید برای شروع طرح های ساده را انتخاب نمایید که ریزه کاری کمتری دارند. همچنین می توانید برای رنگ آمیزی از ماژیک استفاده نمایید که کار با آن بسیار راحت تر است.

بعد از اینکه رنگ آمیزی به اتمام رسید و از خشک شدن کار مطمئن شدید، تمام سطح سنگ را اسپری براق کننده بزنید. این کار باعث می شود علاوه بر زیبای و جذابیت بیشتر نقاشی، نسبت به آب و شستشو نیز مقاوم گردد زیرا یک لایه اسپری روی رنگ ها باعث می شود کار شما دیرتر خراب شود.

سنگ های نقاشی شده را در کنار هم قرار دهید و به این وسیله تزیین زیبایی داشته باشید.

امیدواریم با استفاده از این آموزش نقاشی روی سنگ بتوانید بهترین نقاشی ها را انجام داده و سنگ های تزیینی زیبایی داشته باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*