فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تفاوت های یافتن همسر بعد از ۳۰ سالگی (ویژه خانم ها)

عشق یابی بعد از سی سالگی

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeInRight”]به راستی جست وجوی همسر، پس از ۳۰ سالگی، متفاوت است. مانند این است که گویا کسی شما را تکان داده باشد، قرار نبود اینجا ایستاده باشید. شاید شما هم بخشی از گروه زنانی باشید که من آنان را«نسل گمشده سیندرلا» می نامم.

شش تفاوت بزرگ برای ورود به این مرحله تازه وجود دارد:

اگر بیش از ۳۰ سال دارید و می خواهید ازدواج کنید، بی گمان بی نهایت احساس نیاز می کنید. اگر می خواهید صاحب فرزند شوید، ساعت زیستی بدن شما در حال گذر است. دوستان و خانواده، شما را با سؤال «چرا هنوز ازدواج نکردی؟» کلافه کرده اند و شما از مجرد بودن، در بین زوج های متأهل، خسته شده اید. اگر طلاق گرفته یا بیوه هستید، چه بسا نیازهای دیگری را احساس می کنید، نگرانی مادری تنهابودن یا ترس از نهایی، پس از سال ها زندگی مشترک. نمی توانید بنشینید و افسوس بخورید و یا صبر کنید تا عاقبت سرنوشت در خانه شما را بزند. لازم است که از روش های اثبات شده برنامه استفاده کنید. روش های این کتاب، بی شک با آنچه در بیست سالگی تجربه کرده اید، بسیار تفاوت دارد.

  1.  شمار کمتر مردان مجرد: این یک معادله ریاضی حل نشدنی است. بی گمان باید شمار مردان مجرد بالای ۳۰ سال، با شمار زنان برابر باشد، اما اشتباه می کنید. ۲۸ میلیون زن مجرد بالای ۳۰ سال وجود دارد، درحالی که شمار مردان مجرد بالای ۳۰ سال، فقط ۱۸ میلیون است!(این آمارگیری در  ایالت متحده در سال ۲۰۰۰ انجام شده است. این تفاوت به دلایل گوناگونی است، از جمله اینکه بسیاری از مردان، در سنین جوانی ازدواج می کنند. شما باید این واقعیت را بپذیرید و راهی برای رویارویی با آن پیدا کنید. بنابراین، دیگر نباید معیارهای ظریف و ناچیزی در رابطه با مردی که می پسندید داشته باشید. بپذیرید که همسر آینده تان می تواند صفات خوب زیادی داشته باشد، اما احتمال دارد با آن تصویری که در ذهن پرورانده اید متفاوت باشد. ممکن است از همسرش جدا شده یا فرزندی داشته باشد، احتمال دارد قدش از شما کوتاه تر باشد یا حتی ممکن است شغلی کاملا متفاوت از آنچه شما همیشه تصور می کردید، داشته باشد.
  2.  تغییر اندام: حقیقت تلخ دیگر، امکان اینکه پس از ۳۰ سالگی، در برخی نواحی بدنتان عیوبی داشته باشید بسیار است. احتمال دارد که پیش از ۳۰ سالگی هم چنین عیوبی داشته اید، اما اکنون شدت آن ها بیشتر از پیش می شود. چین وچروک و همچنین انواع سلولیت، دشمن اصلی شماست. دوستانتان همواره درباره بوتاکس و جراحی زیبایی گفت وگو می کنند. لزومی ندارد زیبا و لاغر باشید تا همسر مناسب پیدا کنید. مهم ترین راه توفیق در این زمینه، میزان پایبندی شما به جست وجو و بررسی است. باید کمی بررسی کنید تا متوجه شوید که چه تغییراتی را می توانید در ظاهرتان به وجود آورید، زیرا شما فقط یک بار بخت آن را خواهید داشت که در نخستین دیدار تأثیرگذار باشید.
  3.  باروبنه، خاطرات و چمدان: زمانی که بیش از ۳۰ سال دارید، بی گمان نسبت به بیست سالگی خود، باروبنه بیشتری را در زندگی تان حمل می کنید. ممکن است سایه همسر پیشین، خاطرات همسر مرحوم یا بدتر از آن، مشاوری که به شدت در پی تأیید او هستید، همچنان با شما باشد. شاید فرزندانی دارید که صبرتان را لبریز کرده اند و برای رویارویی با آنان، به نیروی بیشتری نیاز دارید، یا والدین بیماری که به شما نیاز دارند یا حتی حیوان خانگی ای که هیچ گاه شما را تنها نمی گذارد. شاید اضافه وزن دارید، کمرو هستید و یا اعتماد به نفس ندارید. برنامه به شما نشان می دهد که چگونه بدون وارد کردن این باروبنه قدیمی، فقط روی هدف اصلی خود تمرکز کنید. 
  4. باروبنه، خاطرات و چمدان: زمانی که بیش از ۳۰ سال دارید، بی گمان نسبت به بیست سالگی خود، باروبنه بیشتری را در زندگی تان حمل می کنید. ممکن است سایه همسر پیشین، خاطرات همسر مرحوم یا بدتر از آن، مشاوری که به شدت در پی تأیید او هستید، همچنان با شما باشد. شاید فرزندانی دارید که صبرتان را لبریز کرده اند و برای رویارویی با آنان، به نیروی بیشتری نیاز دارید، یا والدین بیماری که به شما نیاز دارند یا حتی حیوان خانگی ای که هیچ گاه شما را تنها نمی گذارد. شاید اضافه وزن دارید، کمرو هستید و با اعتماد به نفس ندارید. برنامه به شما نشان می دهد که چگونه بدون وارد کردن این باروبنه قدیمی، فقط روی هدف اصلی خود تمرکز کنید.
  5. عادت ها: هراندازه که سنتان بیشتر باشد، ترک عادت هایتان دشوارتر خواهد بود. شاید همواره، الگوی ثابت گزینش مردان اشتباه را دنبال می کنید، با خیلی سخت گیر هستید و به مردان فرصت تازه ای برای آشنایی نمی دهید. احتمالا خیلی سخت گیرتر از پیش شده اید و روش خودتان را دنبال می کنید. ممکن است ساعات زیادی را در محل کار خود می گذرانید یا به برنامه همیشگی خود در خانه خو گرفته اید. برای از بین بردن این عادت ها(که در طول سال های متمادی شکل گرفته و مانع پیداکردن همسر ایده آلتان شده اند) بدهید. استفاده از روش های بازاریابی برنامه، برای روش های آشنایی، بی گمان همان چیزی است که به شما کمک می کند تا خود را دگرگون کنید.
  6.  سبک زندگی منزوی: پس از ۳۰ سالگی، زندگی شما منزوی تر سپری خواهد شد. شما دیگر در محیط دانشگاهی نیستید بی شک همان طور که مقام شغلی شما بالاتر می رود، محیط کاری تان کوچک تر می شود و در فضایی خصوصی تر شکل می گیرد، یا حتی به شهرهای کوچک تری می روید که در آنجا موقعیت آشنایی با مردان مجرد زیادی، وجود ندارد، یا در منزل کار می کنید و بههمین دلیل، همکاران خود را کمتر ملاقات می کنید. بیشتر دوستان شما ازدواج کرده اند و بچه دارند، و رفت و آمد با آنان، خیلی برای شما آسان نخواهد بود. برنامه، راهکارهایی است برای ایجاد دگرگونی در زندگی شما.

برگرفته از کتاب : کتاب شوهریابی پس از ۳۰ سالگی  (نویسنده : ریچل گرین‌والد مترجم : مهراوه فیروز)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*