فروشگاه زیبا باکس
0 محصولات سبد‌خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ابراز عشق به همسر (ویژه خانم ها)

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”rotateInDownRight”]شما ممکنه دیوانه وار عاشق همسرتون باشید ولی این عشق درونی بدون ابراز علاقه علنی هیچ نتیجه مثبتی ندارد و حتی به مرور زمان از شدت عشق طرف مقابل کاسته مبشه و در نتیجه شما هم در آینده ای نه چندان دور عشق قبلی را نخواهید داشت. پس ابراز علاقه به صورت علنی را به صورت یک اصل در رابطه بشناسید و به یاد داشته باشید عمل کردن چندین برابر حرف زدن نتیجه مثبت دارد. بهتر نیست به جای گفتن :  عزیزم من تورو اندازه تمام دنیا دوستت دارم ! به ماساژ دادن انگشت های پاهایش اکتفا کنید !! اگر بدنبال راه های ابراز علاقه به شوهر هستید که باید گفت تا همین مرحله که این مطلب را جستجو کردید نشان‌دهنده اینست که از قابلیت بهتر شدن برخوردارید و لیاقت بهبود زندگی خود را دارید پس پیشنهاد میکنیم با رعایت نکات زیر سریع تر به نتیجه برسید.

ما کارهای ساده را به شما پیشنهاد خواهیم کرد :

در واقع بر اساس آمارهای گرفته شده در مورد آقایان (در نقش شوهر) کم هزینه ترین کارها همیشه بیشترین اثربخشی را به همراه داشته است. تراشیدن هزینه در نتیجه گیری کوتاه مدت ماثر است.

  1. هر روز یک لیوان چای بدون عطر و طعم ؟
  2. بهتر نیست کمی برای عشقتون کمی توی زحمت بیوفتید ؟با کمی تغییر یکنواختی را از زندگی دور کنید. داریچین وانیل هل زعفران و …. خیلی چیزها که خودتون بهتر میدوتید یا حتی انواع قهوه طعم زندگی شما رو عوض میکنه و به شوهرتون نشون میده براتون اهمیت داره خصوصا وقتی که بدونه شما سلیقه همسرتون رو در درست کردن نوشیدنی لحاظ کردید و نه خودتون

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*